کتاب تمرینات کاربردی به همراه آموزش تصویری و برنامه

تاریخچه استفاده از تمرینات کاربردی باز می گردد به زمان توانبخشی سربازان جنگ جهانی اول که به علت آسیب دیدگی، برای انجام فعالیت های پایه زندگی مانند راه رفتن،  ایستادن،  خم شدن و نشستن هم دچار مشکل بودند.

به طور مختصر،  تمرینات کاربردی باعث بهبود نیرو، قدرت و پویایی فرد فراتر از آنچه که در سالن ورزشی می تواند کسب کند،  می گردد. این تمرینات شرایط جسمانی را برای انجام فعالیت های روزانه زندگی موثر تر و کارآمد تر می نمایند.

21,500 تومان

مشخصات کتاب

تعداد صفحات

288

انتشارات

Human Kinetics

زبان

English

تاریخ انتشار

2015-12-09

شابک

9781450414821

حجم فایل

24 MB

درباره نویسنده

خوان کارلوس

خوان کارلوس

خوان کارلوس (Juan Carlos)، بنیانگذار و مدیر موسسه عملکرد جسمانی (IHP) در بوكا راتون، فلوریدا است که به عنوان یکی از بهترین موسسات آموزشی در ایالات متحده شناخته شده می شود.

خوان عضو هیت مدیره انجمن ملی بدنسازی و تمرینات قدرتی ایالات متحده (NSCA) نیز عضو ارشد انجمن تناسب اندام  (ACSM) می باشد.

   کتاب تمرینات کاربردی (Functional Training) دارای دستورالعمل دقیق اجرا به همراه آموزش کاملا تصویری تمریناتی با هدف بهبود عملکرد جسمانی برای بیش از ده رشته ورزشی به همراه صد و سی تمرین کاربردی می باشد.

   کتاب تمرینات کاربردی در دویست و هشت صفحه و نه فصل تمام اصول لازم جهت ادغام حرکات کاربردی برای ارائه برنامه ای جهت توسعه توانایی های جسمانی را معرفی نموده است.  (مشاهده محتوای کتاب در سایت گوگل بوک)

   کتاب تمرینات کاربردی به همراه آموزش تصویری برای ورزشکاران در سایت آمازون به ارزش بیست و دو دلار قیمت گذاری شده است، که تنها با پرداخت ده درصد ارزش اصلی می توانید از فروشگاه کتاب خریداری نمایید. فهرست مطالب ارائه شده بدین شرح می باشد! (مشاهده محتوای کتاب در سایت آمازون)

فهرست مطالب
  • فصل اول: تعریف تمرینات کاربردی
  • فصل دوم: اساس و ساختار تشکیل دهنده تمرینات
  • فصل سوم: عملکرد پیوسته
  • فصل چهارم: اصول اجرایی
  • فصل پنجم: تجهیزات مورد نیاز
  • فصل ششم: طراحی برنامه تمرینی
  • فصل هفتم: قرارداده های تمرینی
  • فصل هشتم: تمرینات ترکیبی
  • فصل نهم: برنامه تخصصی رشته های ورزشی
   حرکات ارائه شده در این کتاب کاملا به صورت تصویری است با این حال برای یادگیری بهتر آشنایی در حد متوسط به زبان انگلیسی لازم می باشد.

   با عضویت کانال تلگرام، پیش از دیگران از تخفیف های ویژه مطلع شوید. همچنین، از جدیدترین کتاب های عرضه شده در فروشگاه باخبر باشید. ( ورود به کانال تلگرام )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب تمرینات کاربردی به همراه آموزش تصویری و برنامه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *