۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد: welcome30

کتاب اصول تمرینات فانکشنال مرجع کامل آموزشی

Functional Training and Beyond
  • نسخه پی‌دی‌اف کتاب
  • نسخه اورجینال فایل
  • امکان کپی فایل کتاب
  • امکان چاپ متن فایل
  • دانلود سریع فایل کتاب

۱۲۹,۰۰۰ تومان

هديـه خریـد

پس‌ از خرید این کتاب، پـانـزده درصـد از مبلغ پرداختی به عنوان هديـه خریـد به کیف پول شما واریز می‌شود. شما می‌توانید برای خریدهای بعدی خود از آن مبلغ استفاده نمایید.

کتاب اصول تمرینات فانکشنال (Functional Training and Beyond)، مرجعی جامع از تمرینات عملکردی است که به صورت متمرکز به ارائه حرکات و روش های مختلف در اجرای فعالیت های بدنی پرداخته است. این اثر به عنوان یک منبع خود آموز قابل استفاده است به طوریکه دیگر نیازی به مربی شخصی نیست.

فهرست مطالب
  • پیشگفتار
  • مقدمه
  • چرا باید فراتر از تمرینات برویم
  • تمرینات فوق کارکرد چیست
  • علم حرکت و قدرت
  • وضعیت فعلی تمرینات
  • تاریخچه و روش های فراموش شده
  • کتل‌بل، یک سلاح مخفی در تمرینات
  • وسائل غیر‌معمول برای قدرت‌ غیر‌معمول
  • تسلط بر بدن
  • یادگیری مجدد حرکت
  • تکامل حرکت
  • اتصال ذهن و بدن
  • تقویت انعطاف‌پذیری
  • تسلط بر خود و هوش جسمی
  • وضعیت نهایی عملکرد انسانی
  • انرژی، ضریب نهایی نیرو
  • یکپارچه سازی، تبدیل شدن به فوق عملکردی
  • نتیجه نهایی
  •  تقدیر و تشکر
  • درباره نویسنده
  مطالب کتاب در قالب فصل های مجزا دسته بندی شده است، به طوریکه در ابتدا مباحث کلی در زمینه تمرینات عملکردی عنوان شده است و در ادامه به بررسی تاریخچه آن پرداخته شده است. همچنین نکاتی پیرامون استفاده از کتل‌بل به عنوان یک وسیله ورزشی کامل از دیگر بخش مطرح شده در این اثر است.

  کتاب اصول تمرینات فانکشنال مرجع کامل آموزشی در سایت ناشر آن، به مبلغ چهارصد هزار تومان قیمت گذاری شده است. مشخصات کامل این اثر، به همراه محتوا و متن کتاب در سایت گوگل بوک قابل مشاهده است.

   نویسنده کتاب، آدام سینیکی (Adam Sinicki)،  متخصص تناسب اندام و مربی بین المللی بدنسازی است که تا کنون دوره های آموزشی بسیاری برگزار نموده است. همچنین او دارای چندین عنوان کتاب در زمینه تناسب اندام و بدنسازی است که موفق به فروش بیش از هفت هزار نسخه شده است. آدام سینیکی در کانال یوتوب خود آموزش های جامع در زمینه تمرینات عملکری ارائه می دهد و دارای بیش از سیصد هزار مشترک است.

قیمت دلاری

20$

تاریخ انتشار

2021-01-19

ویرایش

1st

تعداد صفحات

372

حجم فایل

2MB

نام نویسنده

انتشارات

شابک

978-1642505030

زبان

English

"I recommend this book to all personal trainers, training geeks, and people who just want to learn about different training methods and philosophies.” ―JC Santana, author of Functional Training #1 Best Seller in Physical Education and Coaching Body and Brain Training Designed to Unlock Your Amazing Hidden Potential Change your life. Many of us have forgotten how to move correctly. We live with muscular imbalances, constant pain, and low energy. Adam Sinicki is on a mission to change this. He is best known for his YouTube channel “The Bioneer”, where he provides expertise on functional training, brain training, productivity, flow states, and more. Be better than just functional. Currently, functional training is exercise as rehabilitation. It aims to restore normal, healthy strength and mobility using compound and multi-faceted movements. In Functional Training and Beyond, Adam reveals how to become “better than just functional.” We can improve our physical performance and our mental state. We can train to move better, think more clearly, feel energetic, and live more efficiently. Advanced way to train. Until now working out has had one of two goals─get bigger or get leaner. But why are those the only goals? What if there was a third, practical, healthy and exciting way to train our body and our mind? Learn how we can train our brains just like our bodies, and how to incorporate this into a comprehensive, well-rounded program. Discover: New ways to train body and mind Training for greater mobility, less pain, improved mood, and increased energy The fun of training with kettlebells, calisthenics, clubbells, street workouts, animal moves, handstands, rope climbs, isometrics, and more Fans of Overcoming Gravity, You Are Your Own Gym, The World’s Fittest Book, New Functional Training for Sports, or Calisthenics for Beginners―discover a new and better way to train both your body and mind in Functional Training and Beyond!

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب اصول تمرینات فانکشنال مرجع کامل آموزشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمادهای اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال

اطلاع از فروش‌های ویژه

نکات تناسب اندام

به عنوان نخستین و بزرگترین مرجع قانونی دانلود کتاب لاتین ورزشی و تغذیه در ایران است، که می‌کوشد با گستره‌ای از به‌روزترین منابع‌ علوم ورزشی دنیا، برای طیف وسیعی از کاربران فرایند خرید و فروش کتابهای لاتین ورزشی را تسهیل سازد. کتاب‌های الکترونیک نسخه اصلی می‌باشند که پس از خرید، به صورت دائمی در حساب کاربری قرار خواهند گرفت و امکان دسترسی به آنها همیشگی است. (مطالعه‌بیشتر)

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت
کتاب اصول تمرینات فانکشنال
کتاب اصول تمرینات فانکشنال مرجع کامل آموزشی

۱۲۹,۰۰۰ تومان