حرکت شنا صد بار با برنامه تمرینی روزانه در هفت هفته

حرکت شنا یکی از بهترین تمرینات بدنسازی است که به هیچ وسیله ای نیاز ندارد و در هر فضایی قابل اجرا می باشد. این حرکت تقریبا تمامی گروه های عضلانی در بالا تنه را درگیر می سازد و نتیجه آن تغییر بهتر ظاهر بالاتنه است. حرکت شنا را می توان به روش های متفاوتی اجرا نمود که هر کدام تاثیر ویژه ای بر روی قسمت های مختلف عضلات بالاتنه بر جای می گذراند. آشنایی با انواع روش های مختلف اجرای این حرکت باعث تا تمامی گروه های عضلانی به صورت یکسان تحت فشار قرار گرفته شوند.

15,500 تومان

مشخصات کتاب

تعداد صفحات

128

انتشارات

Ulysses Press

زبان

English

تاریخ انتشار

2009-06-01

شابک

9781569757079

حجم فایل

8 MB

درباره نویسنده

برت استوارت

برت استوارت

برت استوارت (Brett Stewart)، دارای مدرک مربیگری از شورای ملی مربیان حرفه ای ایالات متحده امریکا (NCCPT) است. همچنین او مربی رشته دو ماراتن و ورزش سه گانه در شهر فینیکس در ایالت آریزونا می باشد.

   کتاب حرکت شنا صد بار در هفت هفته (Seven weeks to 100 Push Ups) شامل مجموعه تمرینات بدنسازی برای آماده سازی و افزایش توان فیزیکی است. در این کتاب برنامه تمرینی روزانه ای برای رسیدن به رکورد صد حرکت در یک دقیقه ارائه شده است.

   کتاب حرکت شنا صد بار در هفت هفته در صد و بیست و هشت صفحه و در چهار بخش به عنوان راهنمای گام به گام به همراه آموزش کامل تصویری از روش های متفاوت شنا سوئدی برای تقویت عضلات بالاتنه می باشد. (مشاهده محتوای کتاب در سایت گوگل بوک)

   کتاب حرکت شنا صد بار در هفت هفته در سایت آمازون به ارزش بیست دلار قیمت گذاری شده است. که تنها با پرداخت ده درصد ارزش اصلی می توانید از فروشگاه کتاب خریداری نمایید. فهرست مطالب ارائه شده بدین شرح می باشد! (مشاهده محتوای کتاب در سایت آمازون)

فهرست مطالب
  • مقدمه
  • شنا سوئدی چیست
  • عضلات درگیر در زمان اجرا
  • سنجش توان بدنی
  • برنامه تمرینی
  • افزایش توان و استقامت
  • ایجاد یک چالش
  • گرم کردن
  • تمرینات کششی
   حرکات ارائه شده در این کتاب کاملا به صورت تصویری است با این حال برای یادگیری بهتر آشنایی در حد متوسط به زبان انگلیسی لازم می باشد.

   با عضویت کانال تلگرام، پیش از دیگران از تخفیف های ویژه مطلع شوید. همچنین، از جدیدترین کتاب های عرضه شده در فروشگاه باخبر باشید. ( ورود به کانال تلگرام )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حرکت شنا صد بار با برنامه تمرینی روزانه در هفت هفته”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *