توسعه چابکی و سرعت از سری کتاب های بهبود عملکرد ورزشی

چابکی و سرعت را می توان دو فاکتور اساسی آمادگی جسمانی در ورزش های رقابتی دانست. شروع سریع، توقف و تغییر مسیر همراه با حفظ کنترل بدن، نیازمند فاکتور چابکی در ورزشکار می باشد.

انجام تمریناتی که همراه با تغییر مسیرهای مکرر به سمت طرفین است باعث بهبود دو فاکتور چابکی و سرعت می گردد که در این کتاب به آن پرداخته شده است.

23,500 تومان

مشخصات کتاب

تعداد صفحات

200

انتشارات

Human Kinetics

زبان

English

تاریخ انتشار

2011-10-10

شابک

9780736083263

حجم فایل

11 MB

درباره نویسنده

جی داوئز

جی داوئز

جی داوئز (Jay Dawes)، فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۹۹۷ به عنوان مربی و متخصص توانبخشی آغاز نموده است. او دارای دکترای علوم ورزشی و مدرس دانشگاه می باشد.

جی دارای مدرک مربیگری از انجمن تمرینات قدرتی امریکا (NSCA) و مدرک مربی شخص از کالج علوم پزشکی ورزشی (ACSM-HFS) نیز می باشد.

   کتاب توسعه چابکی و سرعت (Developing Agility and Quickness) جزء محدود منابع با ارزشی می باشد، که از طرف انجمن ملی تمرینات قدرتی آمریکا (NSCA) ارائه گردیده است. از آنجاییکه اکثر ورزش های رقابتی به حرکاتی نیازمند است که بازیکن بتواند به یکباره تغییر جهت دهد.

   کتاب توسعه چابکی و سرعت در دویست صفحه و قالب نه فصل به تشریح و آموزش تمریناتی برای توسعه چابکی و سرعت پرداخته است. همچنین در این کتاب تمریناتی مجزا برای اکثر رشته های که نیازمند به فاکتور چابکی و سرعت می باشند، مانند فوتبال، بسکتبال، والیبال، تنیس و کشتی ارائه گردیده است.  (مشاهده محتوای کتاب در سایت گوگل بوک)

   کتاب توسعه چابکی و سرعت در سایت آمازون به ارزش بیست و چهار دلار قیمت گذاری شده است. که تنها با پرداخت ده درصد ارزش اصلی می توانید از فروشگاه کتاب خریداری نمایید. فهرست مطالب ارائه شده بدین شرح می باشد! (مشاهده محتوای کتاب در سایت آمازون)

فهرست مطالب
  • فصل اول: بهبود تغییر جهت در سرعت
  • فصل دوم: فاکتورهای تایین کننده تندی (Quickness)
  • فصل سوم: روش های گرم کردن برای تمرینات سرعت
  • فصل چهارم: ملاحضات جنسیت و سن
  • فصل پنجم: سنجش و ارزیابی سرعت و چابکی
  • فصل ششم: تغییر جهت در سرعت
  • فصل هفتم: تمرینات تندی (Quickness)
  • فصل هشتم: طراحی برنامه سرعت و چابکی
  • فصل نهم: تمرینات سرعت و چابکی برای رشته های ورزشی
   حرکات ارائه شده در این کتاب کاملا به صورت تصویری است با این حال برای یادگیری بهتر آشنایی در حد متوسط به زبان انگلیسی لازم می باشد.

   با عضویت کانال تلگرام، پیش از دیگران از تخفیف های ویژه مطلع شوید. همچنین، به مجموعه کتاب های رایگان علوم ورزشی دسترسی داشته باشید. ( ورود به کانال تلگرام )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “توسعه چابکی و سرعت از سری کتاب های بهبود عملکرد ورزشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *