تمرینات توانبخشی ستون فقرات با آموزش کامل تمرینات تصویری

تقریبا از هشتاد درصد افراد نشانه هایی از کمردرد را حداقل یک مرتبه در طول زندگی خود تحربه می کنند. بسیاری بر این باور هستند که استراحت مطلق بهترین روش برای تسکین درد و بهبود می باشد. در صورتیکه پس از آسیب دیدگی انجام تمرینات توانبخشی اصولی نه تنها بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت بلکه شرایط بهبود را نیز تسریع می کند.

40,000 تومان 15,500 تومان

مشخصات کتاب

تعداد صفحات

972

انتشارات

Lippincott Williams & Wilkins

زبان

English

تاریخ انتشار

2006-03-03

شابک

9780781729970

حجم فایل

23 MB

درباره نویسنده

کریگ لیبنسون

کریگ لیبنسون

کریگ لیبنسون (Craig Liebenson)، استاد علوم بهداشتی در دانشگاه کایروپراکتیک در پرت استرالیا است. عمده تحقیقات دکتر لیبنسون در زمینه تقویت و تحکیم ستون فقرات می باشد.

   کتاب تمرینات توانبخشی (Rehabilitation of the Spine) به عنوان یک منبع کاربردی مهمترین اطلاعات در زمینه توانبخشی ستون فقرات و حرکات اصلاحی را به همراه تصاویر آموزشی ارائه می دهد. این کتاب به عنوان یک مرجع علمی می تواند در برای بهبود پس از آسیب دیدگی مورد استفاده ورزشکاران واقع شود. کتاب مذکور فاقد دی وی دی تصویری است.

   کتاب تمرینات توانبخشی در نهصد و هفتاد و دو صفحه و در هفت بخش اصلی به ارائه تمرینات لازم جهت بهبود و توانبخشی پس از آسیب دیدگی به همراه دستورالعمل دقیق اجرا می پردازد. (مشاهده محتوای کتاب در سایت گوگل بوک)

   کتاب تمرینات توانبخشی در سایت آمازون به ارزش چهل دلار قیمت گذاری شده است. که تنها با پرداخت ده درصد ارزش اصلی می توانید از فروشگاه کتاب خریداری نمایید. فهرست مطالب ارائه شده بدین شرح می باشد! (مشاهده محتوای کتاب در سایت آمازون)

فهرست مطالب
  • مقدمه
  • علوم پایه
  • ارزیابی
  • مدیریت مراقبت
  • مدیریت بهبود
  • تمرینات عملی
  • نحوه اجرا تمرینات
  • فعالیت های جسمانی
   حرکات ارائه شده در این کتاب کاملا به صورت تصویری است با این حال برای یادگیری بهتر آشنایی در حد متوسط به زبان انگلیسی لازم می باشد.

   با عضویت کانال تلگرام، پیش از دیگران از تخفیف های ویژه مطلع شوید. همچنین، از جدیدترین کتاب های عرضه شده در فروشگاه باخبر باشید. ( ورود به کانال تلگرام )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تمرینات توانبخشی ستون فقرات با آموزش کامل تمرینات تصویری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *