تمرینات با کیسه شن به همراه آموزش تصویری و برنامه تمرینی

تمرینات بدنسازی قدرتی شامل حرکاتی است که نیروی عضلات علیه یک مقاومت استفاده شوند. اگر اجرای این نوع از تمرینات با هالتر و دمبل صورت پذیرد به عنوان تمرینات قدرتی وزنه آزاد شناخته می شود. اما  گزینه ای دیگری نیز برای این دسته از تمرینات وجود دارد. کیسه بلغاری یا کیسه شن از جمله تجهیزات ورزشی است که به وسیله آن می توان تمرینات قدرتی را اجرا نمود. این وسیله به دلیل شکل هلالی که دارد به راحتی اطراف شانه ها قرار گرفته، و با طناب های که در دو طرف آن برای حمل راحت تر می توان بسیاری از حرکات بدنسازی را به نحوه دیگری اجرا نمود.

29,500 تومان

مشخصات کتاب

تعداد صفحات

144

انتشارات

Ulysses Press

زبان

English

تاریخ انتشار

2015-11-03

شابک

9781612434803

حجم فایل

4 MB

درباره نویسنده

بن هیرشبرگ

بن هیرشبرگ

بن هیرشبرگ (Ben Hirshberg)، مشاور سلامت و تناسب اندام است و در این زمینه دارای مقالات بسیاری در مجلات معتبر تناسب اندام و سلامت جسمانی می باشد. هیرشبرگ در زمینه تغذیه ورزشی نیز مقالات و کتاب های مفید بسیاری منتشر نموده است.

   کتاب تمرینات با کیسه شن (Sandbag Training Bible) مجموعه ای کامل از تمامی حرکات بدنسازی قدرتی به همراه آموزش کاملا تصویری و نحوه اجرا صحیح برای استفاده از این وسیله ورزشی می باشد. همچنین در این کتاب نمونه برنامه های تمرینی با سطوح مختلف جسمانی نیز معرفی شده است.

   کتاب تمرینات با کیسه شن در صد و چهل و چهار صفحه و در پنج بخش به آموزش و نحوه اجرای تمرینات کاربردی برای بهبود عملکرد جسمانی و بدنسازی به وسیله کیسه بلغاری یا شن پرداخته است.  (مشاهده محتوای کتاب در سایت گوگل بوک)

   کتاب تمرینات با کیسه شن در سایت آمازون به ارزش سی دلار قیمت گذاری شده است. که تنها با پرداخت ده درصد ارزش اصلی می توانید از فروشگاه کتاب خریداری نمایید. فهرست مطالب ارائه شده بدین شرح می باشد! (مشاهده محتوای کتاب در سایت آمازون)

فهرست مطالب
  • مقدمه و آشنایی
  • مزایای کیسه بلغاری یا شن
  • تمرینات هوشمندانه
  • طراحی برنامه تمرینی شخصی
  • زمانبدنی برنامه تمرینی
  • نمونه های برنامه تمرینی
  • معرفی تمرینات قدرتی
  • گرم کردن و سرد کردن
  • راهنمای تمامی حرکات
   حرکات ارائه شده در این کتاب کاملا به صورت تصویری است با این حال برای یادگیری بهتر آشنایی در حد متوسط به زبان انگلیسی لازم می باشد.

   با عضویت کانال تلگرام، پیش از دیگران از تخفیف های ویژه مطلع شوید. همچنین، از جدیدترین کتاب های عرضه شده در فروشگاه باخبر باشید. ( ورود به کانال تلگرام )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تمرینات با کیسه شن به همراه آموزش تصویری و برنامه تمرینی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *