برنامه آماده سازی فوتبال در شش هفته با آموزش تصویری

تمرینات آماده سازی فوتبال پیرامون تمرینات هوازی و غیر هوازی برای افزایش قدرت، چابکی، سرعت و انعطاف پذیری می باشد. در خصوص تمرینات هوازی نیز توجه به استقامت تنفسی و عضلانی از جمله مباحث مهمی می باشد به طوریکه یک فوتبالیت باید بتواند مسافت طولانی در حدود پانزده کیلومتر را بدود.

16,500 تومان

مشخصات کتاب

تعداد صفحات

232

انتشارات

Meyer & Meyer Sport

زبان

English

تاریخ انتشار

2016-11-28

شابک

9781782550921

حجم فایل

47 MB

درباره نویسنده

جاستین كرسر

جاستین كرسر

جاستین كرسر (Justin Cresser)، دارای مدرک مربیگری درجه یک از فدراسیون جهانی فوتبال می باشد. او مدتی در لیگ فوتبال انگلیس نیز به عنوان مربی بدنساز فعالیت داشته است.

   کتاب برنامه آماده سازی فوتبال (Soccer: The Six-Week Plan) مجموعه کامل از تمرینات آماده سازی فوتبال است که به صورت تخصصی به معرفی تاکتیک ها و تکنیک های در ورزش فوتبال پرداخته است.

   کتاب برنامه آماده سازی فوتبال فوتبال در دویست و سی و دو صفحه و شش فصل که هر فصل مرتبط با یک هفته می باشد به صورت تصویری به آموزش کامل تمرینات لازم جهت آماده سازی فوتبالیست ها پرداخته است. (مشاهده محتوای کتاب در سایت گوگل بوک)

   کتاب برنامه آماده سازی فوتبال در سایت آمازون به ارزش هفده دلار قیمت گذاری شده است. که تنها با پرداخت ده درصد ارزش اصلی می توانید از فروشگاه کتاب خریداری نمایید. فهرست مطالب ارائه شده بدین شرح می باشد! (مشاهده محتوای کتاب در سایت آمازون)

فهرست مطالب
  • مقدمه
  • آماده سازی هفته اول
  • آماده سازی هفته دوم
  • آماده سازی هفته سوم
  • آماده سازی هفته چهارم
  • آماده سازی هفته پنجم
  • آماده سازی هفته ششم
  • راهنمای تصاویر آموزشی
   حرکات ارائه شده در این کتاب کاملا به صورت تصویری است با این حال برای یادگیری بهتر آشنایی در حد متوسط به زبان انگلیسی لازم می باشد.

   با عضویت کانال تلگرام، پیش از دیگران از تخفیف های ویژه مطلع شوید. همچنین، از جدیدترین کتاب های عرضه شده در فروشگاه باخبر باشید. ( ورود به کانال تلگرام )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “برنامه آماده سازی فوتبال در شش هفته با آموزش تصویری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *