آناتومی بدنسازی هنرهای رزمی با برنامه تمرینی و آموزش

بدنسازی در هنرهای رزمی از اهمیت بالایی برخوردارد است. بدین دلیل که نه تنها باعث افزایش قدرت و استقامت عضلانی رزمی کار می شود. بلکه فاکتورهای جسمانی مانند سرعت، چابکی و هماهنگی عصب عضله را نیز بهبود می بخشد.

هنرهای رزمی جزء رشته های ورزشی می باشند که آمار بالایی در آسیب دیدگی های ورزشی دارند. با انجام منظم تمرینات بدنسازی می توان تا حدودی احتمال آسیب دیدگی های در طول مسابقه را کاهش بخشید.

17,500 تومان

مشخصات کتاب

تعداد صفحات

128

انتشارات

Ulysses Press

زبان

English

تاریخ انتشار

2011-02-15

شابک

9781569757871

حجم فایل

15 MB

درباره نویسنده

نورمن لینک

نورمن لینک

نورمن لینک (Norman Link)، از سال ۱۹۶۸ ورزش های رزمی را آغاز نمود. سپس در سال ۱۹۷۷ دورهای آموزشی دانشگاه برکلی کالیفرنیا که شامل آموزش شش رشته رزمی بود را با موفقیت پشت سرگذراند.

   کتاب آناتومی بدنسازی هنرهای رزمی (Martial Arts Anatomy) شامل مجموعه ای از  تمرینات بدنسازی برای تقویت عضلات در رزمی کاران است. در این کتاب تمامی تمرینات به همراه دستور العمل گام به گام و تصاویر آناتومیک با توضیحات تکمیلی ارائه شده است.

   کتاب آناتومی بدنسازی هنرهای رزمی در صد و بیست و هشت صفحه و هشت فصل به معرفی تمریناتی برای افزایش قدرت، سرعت و تعادل در رزمی کاران است. (مشاهده محتوای کتاب در سایت گوگل بوک)

   کتاب آناتومی بدنسازی هنرهای رزمی در سایت آمازون به ارزش هجده دلار قیمت گذاری شده است، که تنها با پرداخت ده درصد ارزش اصلی می توانید از فروشگاه کتاب خریداری نمایید. فهرست مطالب ارائه شده بدین شرح می باشد! (مشاهده محتوای کتاب در سایت آمازون)

فهرست مطالب
  • فصل اول: مقدمه
  • فصل دوم: آناتومی و هنرهای رزمی
  • فصل سوم: تکنیک دست ها و دفاع ها
  • فصل چهارم: تکنیک لگدها
  • فصل پنجم: تکنیک پرتاب ها
  • فصل ششم: تکنیک زمینی
  • فصل هفتم: تکنیک چرخشی
  • فصل هشتم: تکنیک سلاح ها
   حرکات ارائه شده در این کتاب کاملا به صورت تصویری است به طوریکه برای یادگیری آنها نیازی به آگاهی از دانش سطح بالای زبان انگلیسی نمی باشد.

   با عضویت کانال تلگرام، پیش از دیگران از تخفیف های ویژه مطلع شوید. همچنین، به مجموعه کتاب های رایگان علوم ورزشی دسترسی داشته باشید. ( ورود به کانال تلگرام )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آناتومی بدنسازی هنرهای رزمی با برنامه تمرینی و آموزش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *