آناتومی بدنسازی شنا به همراه برنامه تمرینی و آموزش

رشته شنا نیز مانند سایر رشته های ورزشی نیازمند بدنسازی تخصصی خود می باشد. به عنوان مثال تقویت بیش از اندازه عضلات زیربغل در این رشته نه تنها باعث بهبود عملکرد شناگر نمی شود، بلکه بزرگی این عضلات، مانعی برای افزایش سرعت شناگر محسوب می شوند. از طرف دیگر، تقویت عضلات سرشانه به شناگر کمک می کند تا با سرعت بیشتری بتواند در آب حرکت نمایید. بنابراین، آگاهی از بدنسازی تخصصی شنا، در بهبود عملکرد شناگران بسیار موثر می باشد.

15,500 تومان

مشخصات کتاب

تعداد صفحات

200

انتشارات

Human Kinetics

ویرایش

1

تاریخ انتشار

2009-10-22

شابک

978-0736075718

حجم فایل

12 MB

درباره نویسنده

یان مک لئود

یان مک لئود

یان مک لئود (Ian A McLeod)، دارای دو مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم ورزشی و رشته بهیاری از دانشگاه ویرجینیا است. همچنین او به عنوان استادیار در دانشگاه آریزونا مشغول به تدریس می باشد.

   کتاب آناتومی بدنسازی شنا (Swimming Anatomy) شامل موثرترین تمرینات بدنسازی برای بهبود عملکرد عضلات در شناگران است. در این کتاب تمرینات بدنسازی برای بهبود عملکرد برای چهار شنا اصلی معرفی گردیده است. تمامی تمرینات به همراه دستور العمل گام به گام و تصاویر آناتومیک با توضیحات تکمیلی ارائه شده است.

   کتاب آناتومی بدنسازی شنا در دویست صفحه و هشت فصل به معرفی فیزیولوژی شنا، تمرینات بدنسازی برای تقویت عضلات اصلی در شنا و برنامه تمرینی ویژه شناگران پرداخته است. در این کتاب هشتاد روش تمرینی موثر به روشی آسان توضیح داده شده است. (مشاهده محتوای کتاب در سایت گوگل بوک)

   کتاب آناتومی بدنسازی شنا در سایت آمازون به ارزش بیست دلار قیمت گذاری شده است، که تنها با پرداخت ده درصد ارزش اصلی می توانید از فروشگاه کتاب خریداری نمایید. فهرست مطالب ارائه شده بدین شرح می باشد! (مشاهده محتوای کتاب در سایت آمازون)

فهرست مطالب
 • فصل اول: شناگر در حرکت
 • فصل دوم: تمرینات عضلات دست ها
 • فصل سوم: تمرینات عضلات شانه
 • فصل چهارم: تمرینات عضلات سینه
 • فصل پنجم: تمرینات عضلات شکم
 • فصل ششم: تمرینات عضلات پشت
 • فصل هفتم: تمرینات عضلات پاها
 • فصل هشتم: تمرینات عضلات کل بدن
   حرکات ارائه شده در این کتاب کاملا به صورت تصویری است به طوریکه برای یادگیری آنها نیازی به آگاهی از دانش سطح بالای زبان انگلیسی نمی باشد.

   با عضویت کانال تلگرام، پیش از دیگران از تخفیف های ویژه مطلع شوید. همچنین، به مجموعه کتاب های رایگان علوم ورزشی دسترسی داشته باشید. ( ورود به کانال تلگرام )

نقد و بررسی‌ها

 1. احسان میرسلیمی

  کتاب مناسب جهت افزایش قدرت بدنی در زمان شنا. حتما به دوستان شناگر توصیه می کنم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *