درباره نکات تناسب اندام

درباره نکات تناسب اندام

خوشبخت، کسی است که به یکی از این دو دسترسی دارد

کتاب های خوب یا دوستانی اهل کتاب.   “ویکتور هوگو”

امروزه، شاهد تغییرات بسیار در عرصه کتاب و کتاب خوانی هستیم. یکی از این تغییرات مهم، بی شک نشر الکترونیک است. پدیده ای که نه تنها باعث افزایش سرعت انتشار و توزیع سریع کتاب شده است، بلکه بسیاری از هزینه ها را نیز کاهش بخشیده است.

با این حال، وجود بسیاری از مشکلات در دسترسی به منابع علمی روز دنیا راه بهره بردن از مزایای آن را برای علاقمندان به نشر الکترونیک در ایران سد نموده است.

از این رو، نکات تناسب اندام هدف خود را فراهم سازی بستری ساده جهت دسترسی اساتید و مربیان ارجمند به کم یاب ترین و بروزترین کتاب های علوم ورزشی قرار داده است.

سامانه ای که در آن بی نیاز از داشتن کارت های بین المللی بانکی، به راحتی می توان بهترین و جدیدترین منابع علوم ورزشی را با صرف کمتر از یک دهم قیمت اصلی آن و با استفاده از کارت های بانکی عضو سیستم شتاب خریداری نمود.

همچنین، با ثبت درخواست سفارش کتاب و خرید از سایت های بین المللی مانند آمازون یا گوگل بوک، به راحتی کتاب مورد نیاز را با صرف هزینه بسیار پایین تر از قیمت اصلی و به سهولت تهیه نمود.

شایان ذکر است، نکات تناسب اندام، به عنوان نخستین فروشگاه تخصصی کتاب های الکترونیک علوم ورزشی، در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام به عرضه رایگان مجموعه ای از کتاب های الکترونیک علوم ورزشی نموده است، که تنها با مراجعه به کانال تلگرام قابل دریافت می باشند.

همچنین، این فروشگاه در جهت افزایش اعتماد کاربران گرامی، دارای مجوز های قانونی از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی است و به عنوان نخستین فروشگاه تخصصی کتاب های الکترونیک لاتین ورزشی، جزء شرکت کنندگان برتر و مورد تایید جشنواره وب و موبایل ایران می باشد.

سازمان نظام صنفی
logo-samandehi
اتحادیه کشوری