درباره نکات تناسب اندام

نکات تناسب اندام

جامعه وقتی فرزانگی و سعادت می یابد که مطالعه، کار روزانه اش باشد “ سقراط ”

معرفی نکات تناسب اندام

نکات تناسب اندام، مجموعه ی است که با هدف تسهیل سازی فرایند دسترسی و خرید کتاب های لاتین ورزشی تشکیل شده است. قیمت در نظر گرفته شده برای کتاب ها در حدود ده درصد قیمت دلاری آن است و روزانه جدیدترین کتاب های منتشر شده در حوزه علوم ورزشی در نکات تناسب اندام قرار داده می شوند.

مسیر پیشرفت و حرکت

پس از گذشت چندین سال فعالیت و درک نیازهای علمی جامعه ورزشی، در جهت رفع یکی از بزرگترین دغدغه های اساتید و مربیان، نکات تناسب اندام اقدام به راه اندازی فروشگاه کتاب الکترونیک نمود، تا بدون واسطه امکان خرید کتاب های لاتین ورزشی از فروشگاه های بین المللی کتاب را فراهم سازد.

داستان شکل گیری

داستان شکل گیری سایت نکات تناسب اندام، باز می گردد به سالیان دور! اگر به سایت آرشیو اینترنت (Internet Archive)، مراجعه کنید، طرح اولیه سایت نکات تناسب اندام را می توانید در مرداد ماه سال ۱۳۸۹ مشاهده کنید. آن زمان محتوای وب فارسی بسیار اندک بود و تعداد کمی سایت در زمینه علوم ورزشی فعالیت داشتند. هدف اولیه از راه اندازی سایت نکات تناسب اندام، تولید و ارائه‌ی محتوای با کیفیت برای وب فارسی بود.

چشم انداز نکات تناسب اندام

مجموعه نکات تناسب اندام، به عنوان نخستین مرجع دانلود کتاب لاتین ورزشی در ایران، دارای مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره شامد ۱-۱-۷۳۲۴۲۲-۶۵-۰-۴ است. افتخاری که بر اعتبار این مجموعه افزوده است و آنرا مصمم تر در تبدیل شدن به کاملترین و بزرگترین مرجع کتاب لاتین ورزشی در سطح بین المللی نموده است.