درباره نکات تناسب اندام

درباره نکات تناسب اندام

خوشبخت، کسی است که به یکی از این دو دسترسی دارد

کتاب های خوب یا دوستانی اهل کتاب.   “ویکتور هوگو”

امروزه، شاهد تغییرات بسیار در عرصه کتاب و کتاب خوانی هستیم. یکی از این تغییرات مهم، بی شک نشر الکترونیک است. پدیده ای که نه تنها باعث افزایش سرعت انتشار و توزیع سریع کتاب شده است، بلکه بسیاری از هزینه ها را نیز کاهش بخشیده است.

با این حال، وجود بسیاری از مشکلات در دسترسی به منابع علمی روز دنیا راه بهره بردن از مزایای آن را برای علاقمندان به نشر الکترونیک در داخل کشور عزیزمان سد نموده است.

نکات تناسب اندام، هدف خود را فراهم سازی بستری ساده جهت دسترسی اساتید و مربیان ارجمند به جدید ترین و  کم یاب ترین کتاب های علوم ورزشی قرار داده است.

فضای که در آن بی نیاز از داشتن کارت های بین المللی بانکی، به راحتی می توان بهترین منابع علوم ورزشی را با صرف کمتر از یک دهم قیمت اصلی آن خریداری نمود.

و با ثبت درخواست سفارش کتاب از سایت های بین المللی مانند آمازون یا گوگل بوک، به راحتی کتاب مورد نیاز را با صرف هزینه بسیار پایین تهیه نمود.

نکات تناسب اندام، به عنوان نخستین فروشگاه اینترنتی کتاب های الکترونیک علوم ورزشی، در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام به عرضه رایگان مجموعه ای از کتاب ها نموده است، که با مراجعه به کانال تلگرام قابل دریافت می باشند.

لازم به ذکر است، این مجموعه در جهت افزایش اعتماد کاربران گرامی، دارای مجوز های لازم از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وابسته به وزارت صنعت معدن و تجارت، و  پایگاه ساماندهی محتوای فضای مجازی وابسته به وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی می باشد.

همچنین، به عنوان تنها فروشگاه تخصصی کتاب های الکترونیک علوم ورزشی، جزء شرکت کنندگان برتر در جشنواره وب و موبایل ایران می باشد.

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی
logo-samandehi
اتحایه کسب و کار مجازی