درباره نکات تناسب اندام

جامعه وقتی فرزانگی و سعادت می یابد که یادگیری و مطالعه، کار روزانه اش باشد “ سقراط ”

معرفی نکات تناسب اندام

نکات تناسب اندام، مجموعه‌ی است که با هدف تسهیل سازی فرایند خرید کتاب‌های لاتین ورزشی و تغذیه تشکیل شده است. در واقع، باتوجه به تحریم‌ها و گران بودن کتاب‌های اورجینال، فروشگاه نکات تناسب اندام اقدام به خرید کتاب‌های لاتین و عرضه آنها با قیمت حدوداً ده درصد مبلغ دلاری می‌نماید، تا دسترسی جامعه علمی به منابع روز‌ دنیا آسان باشد.

داستان شکل گیری

داستان شکل‌گیری سایت نکات تناسب اندام، باز می گردد به سال ۱۳۸۹ که فعایت خود را به صورت رسمی و با مدیریت پوریا پرهیزکار آغاز نمود. آن زمان محتوای وب‌فارسی در حوزه تناسب اندام و تغذیه ورزشی بسیار اندک بود و تعداد کمی وب‌سایت در این زمینه فعالیت داشتند، و همین موضوع باعث ایجاد انگیزه اولیه در راه‌اندازی سایت نکات تناسب اندام گردید

مسیر پیشرفت و حرکت

پس از گذشت چندین سال فعالیت و درک نیازهای علمی جامعه ورزشی، در جهت رفع یکی از بزرگترین دغدغه‌های اساتید و مربیان، سایت نکات تناسب اندام اقدام به راه اندازی فروشگاه کتاب الکترونیک نمود، تا بدون واسطه امکان خرید کتاب های لاتین ورزشی و تغذیه از فروشگاه‌های بین المللی کتاب را با قیمت مناسب برای جامعه ورزشی فراهم سازد.

چشم انداز نکات تناسب اندام

مجموعه نکات تناسب اندام، به عنوان نخستین مرجع کتاب لاتین ورزشی در ایران، موفق به دریافت مجوز نشر دیجیتال از ورزات فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره شامد ۱-۱-۷۳۲۴۲۲-۶۵-۰-۴ در سال ۱۳۹۸ شد. افتخاری که بر اعتبار این مجموعه افزوده است و آنرا مصمم‌تر در تبدیل شدن به کاملترین مرجع کتاب لاتین ورزشی برای فارسی‌زبانان سراسر دنیا نمود.