شرایط استفاده

شرایط استفاده

  کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سایت نکات تناسب اندام به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به نکات تناسب اندام هنگام استفاده از خدمات سایت، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سایت نکات تناسب اندام است. بدین معنا که شرایط با نخستین استفاده بلافاصله قابل اجرا می گردد. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نکات تناسب اندام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌های نکات تناسب اندام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربر توافق می کند که استفاده مستمر او از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  تعریف مشتری یا کاربر مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام یا فرم خرید محصول درج کرده است.

  کابران موظف به وارد کردن اطلاعات صحیح تماس در فرم ثبت نام  یا فرم خرید محصول می باشد. چرا که فرایند دریافت محصول خریداری شده بر طبق این اطلاعات صورت می پذیرد و در صورت ورود اطلاعات اشتباه نکات تناسب اندام هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

  کابران باید قبل از اقدام به خرید به صورت کامل مشخصات و اطلاعات محصول را مطالعه نمایند و سپس خرید نماید. لازم به ذکر است پس از نخستین دانلود فایل محصول از نکات تناسب اندام به هیچ عنوان امکان استرداد وجه پرداخت شده وجود نخواهد داشت و تنها چناچه محصول ارسال شده متفاوت از مشخصات عنوان شده در صفحه محصول باشد تمامی هزینه پرداخت شده عودت داده خواهد شد.

  در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت محصول کابران باید ابتدا به بخش سوالات متداول مراجعه نمایند و از سوالات و پاسخ های داده شده استفاده نمایند. سپس در صورت نیافتن پاسخ سوال خود از طریق بخش پشتیبانی درخواست راهنمایی نمایند. چنانچه سوال ارسال شده توسط کاربر در بخش سوالات متداول پاسخ داده شده باشد بخش پشتیبانی مجدد پاسخی ارسال نخواهد نمود.

  کاربران جهت برقراری ارتباط، شکایت و پیگری خرید تنها می‏‌توانند از طریق بخش پشتیبانی در نکات تناسب اندام استفاده کنند.

  نکات تناسب اندام به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. در واقع نکات تناسب اندام  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده از سایت را، توسعه دهد و کاربر نیز با استفاده از سایت نکات تناسب اندام، رضایت خود را از این سیاست نشان می دهد. در واقع هر سیستمی همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد. بنابر این نکات تناسب اندام مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت و هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.

  در صورت استفاده از هر یک از خدمات نکات تناسب اندام، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

  کاربران محترم که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند. بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر کاربر تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت نکات تناسب اندام به نمایش در نخواهد آمد. با این حال، نکات تناسب اندام هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی نکات تناسب اندام درباره محتویات نظر نیست.

  با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. کاربران می توانند با مراجعه به بخش سوالات متداول پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

  تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

  کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

  قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد. کاربران می توانند برای این منظور از بخش تبادل کتاب که به صورت تالار گفتگو طراحی شده است استفاده نمایند.

  “نام کاربری” ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

  کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن جدا خودداری نمایند.

  ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

  لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

  لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.

  نکات تناسب اندام نهایت تلاش و دقت را به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است نکات تناسب اندام تضمین نمی‏‌کند که توصیفات سایت و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

  تمامی محتویات سایت نکات تناسب اندام از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، تصویر، قالب سایت، اسکریپت ها و… متعلق به سایت نکات تناسب اندام است و مشمول حمایت های مقرر در قوانین مالکین فکری داخلی و بین المللی است. در نتیجه هیچ یک از محتویات این سایت قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیر تجاری نیست. هرگونه استفاده حق پیگرد قانونی را برای نکات تناسب اندام محفوظ می دارد.

  نکات تناسب اندام در هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

  سایت نکات تناسب اندام حق تغییر قوانین و مقررات را در هر زمان که لازم بداند، دارد. در نتیجه کاربران موظف می باشند که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض نکات تناسب اندام بر این است که کابران آن تغییر را پذیرفته اید.

  نسخه قابل استناد این سند آخرین نسخه موجود در سایت نکات تناسب اندام خواهد بود و تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، نکات تناسب اندام هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

  متن فوق به منزله یک توافق نامه آنلاین می باشد و مطابق قانون تجارت الکترونیک هیچ تفاوتی از نظر اصالت و اعتبار با نسخه مکتوب ندارد.

  کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف سایت نکات تناسب اندام از طریق آدرس ایمیل به نشانی info@fitnesstips.ir می باشد و مطابق ماده شش و دوازده قانون تجارت الکترونیک این مکاتبات رسمیت لازم و قانونی را دارا می باشند.

  هرگونه اختلاف راجع به متن توافقنامه فوق از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای داوری انجمن کسب و کارهای اینترنی ارجاع می شود. نظر شورای داوری قطعی و لازم الاجرا است. شرط داوری حاضر موافقتنامه ای مستقل از قرار داد اصلی تلقی می شود و در هرحال قطعی و قابل اجرا است.