شرایط استفاده

شرایط استفاده از سایت نکات تناسب اندام

  ورود کاربر به سایت نکات تناسب اندام به نشانی www.fitnesstips.ir، هنگام استفاده از خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از سایت نکات تناسب اندام است. بدین معنا که شرایط با نخستین استفاده بلافاصله قابل اجرا می گردد. لذا درصورتی‌ که موادی از این قرارداد یا کلیت آن مورد توافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات سایت نکات تناسب اندام را ندارد. قرارداد حاضر به مدت یک سال از تاریخ خرید یا ثبت نام کاربر در سایت نکات تناسب است و با خرید یا استفاده مجدد به صورت خودکار به مدت یک ساله دیگر تمدید خواهد شد.

  کلیه اصول و رویه‏‌های سایت نکات تناسب اندام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. این توافق بر اساس ماده پنج قانون تجارت الکترونیک و ماده ده قانون مدنی تنها مرجع مورد قبول در روابط بین سایت نکات تناسب اندام و کاربر خواهد بود. در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌های سایت نکات تناسب اندام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و کاربر توافق می کند که استفاده مستمر او، به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  طبق قانون تجارت الکترونیک، تعریف کاربر یا کاربر مشتری به هر شخص حقیقی یا حقوقی گفته می شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم خرید یا فرم ثبت نام درج کرده است، تا از خدمات اینترنتی سایت نکات تناسب اندام استفاده نماید. اشخاص با خرید محصول یا ثبت‌نام در سایت نکات تناسب اندام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به استفاده از سایت نکات تناسب اندام می‌نمایند.

  کاربر باید قبل از اقدام به خرید به صورت کامل توضیحات، مشخصات و اطلاعات محصول را مطالعه نماید و  پس از اطمینان کامل نسبت به خرید محصول، اقدام نماید. لازم به ذکر است، پس از نخستین دانلود فایل محصول از سایت نکات تناسب اندام به هیچ عنوان امکان استرداد وجه پرداخت شده وجود نخواهد داشت و تنها چنانچه محصول ارسال شده متفاوت از مشخصات و اطلاعات عنوان شده در صفحه محصول باشد تمامی هزینه پرداخت شده عودت داده خواهد شد. مستفاد از ماده سی و هفت قانون تجارت الکترونیک و بند ه ماده یک آیین‌نامه اجرایی مواد سی و هشت و چهل و دو قانون تجارت الکترونیک، مقررات مرجوعی مشمول محصولات سایت نکات تناسب اندام که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد، نمی‌شود.

  در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت محصول، کاربر باید ابتدا به بخش سوالات متداول مراجعه نماید و از سوالات و پاسخ های داده شده استفاده نماید. سپس در صورت نیافتن پاسخ خود، از طریق بخش پشتیبانی درخواست راهنمایی نماید. کاربر جهت برقراری ارتباط، شکایت و پیگیری خرید تنها می بایست از طریق بخش پشتیبانی خرید در سایت نکات تناسب اندام استفاده نماید. چنانچه برقراری ارتباط، شکایت و پیگیری خرید از طریق دیگری توسط کاربر انجام شود، سایت نکات تناسب اندام  پاسخگو نخواهد بود.

  سایت نکات تناسب اندام به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. در واقع سایت نکات تناسب اندام  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده از سایت را، توسعه دهد و کاربر نیز با استفاده از سایت نکات تناسب اندام، رضایت خود را از این سیاست نشان می دهد. در واقع هر سیستمی همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد. بنابر این سایت نکات تناسب اندام مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت و هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.

سایت نکات تناسب اندام منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن تضمینی در رابطه با محتوای آن از جهت صحت، کامل بودن، قابل‌اتکا بودن نمی‌دهد. خدمات سایت نکات تناسب اندام به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. همچنین، سایت نکات تناسب اندام هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات کاربران منتشر شده در سایت را، ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت، به هیچ وجه به معنی تایید سایت نکات تناسب اندام درباره محتویات نظر نیست. همچنین تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند.

  کابر می بایست توجه داشته باشد، مسائلی را که از آن اطمینان ندارد یا نسبت به آن شک دارد، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننماید. همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن جدا خودداری نماید. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است. لازم است کاربر نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نماید و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نماید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت نکات تناسب اندام را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربر است.

  تمامی محتویات سایت نکات تناسب اندام از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، تصویر، قالب سایت، اسکریپت ها و… متعلق به سایت نکات تناسب اندام است و مشمول حمایت های مقرر در قوانین مالکین فکری داخلی و بین المللی است. در نتیجه هیچ یک از محتویات این سایت قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیر تجاری نیست. هرگونه استفاده حق پیگرد قانونی را برای نکات تناسب اندام محفوظ می دارد.

  سایت نکات تناسب اندام حق تغییر قوانین و مقررات را در هر زمان که لازم بداند، دارد. در نتیجه کاربر موظف است که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کند. پس از هر تغییر فرض سایت نکات تناسب اندام بر این است که کاربر آن تغییر را پذیرفته است. نسخه قابل استناد این سند آخرین نسخه موجود در سایت نکات تناسب اندام خواهد بود و تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مانند مشکلات ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، خرابی اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، زیر ساخت های مخابراتى و غیره، سایت نکات تناسب اندام هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

  متن فوق به منزله یک توافق نامه آنلاین می باشد و مطابق قانون تجارت الکترونیک هیچ تفاوتی از نظر اصالت و اعتبار با نسخه مکتوب ندارد. همچنین کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف سایت نکات تناسب اندام با آدرس ایمیل به نشانی info@fitnesstips.ir می باشد و مطابق ماده شش و دوازده قانون تجارت الکترونیک این مکاتبات رسمیت لازم و قانونی را دارا می باشند. همچنین، سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به کاربر برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط کاربر بوده و نکات تناسب اندام هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم انجام مذاکرات، و یا عدم حصول نتیجه ظرف یک‌ماه پس از بروز اختلاف، هر یک از طرفین ‌می توانند اختلاف را به مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ارجاع نمایند که مطابق با قانون اساسنامه و آیین‌نامه داوری آن مرکز با رای سه نفر داور (هریک از طرفین داور اختصاصی و انتخاب داور مرضی‌الطرفین و در صورت عدم نیل به توافق در تعیین داور مرضی‌الطرفین با انتخاب سرداور از سوی مرکز داوری سازمان) به‌صورت قطعی و لازم‌الاجرا حل و فصل گردد. داوران علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال رای داوری قطعی و لازم الاجراء است.